Prosinec 2006

Další foto z akce-Stella McCartney Store Christmas Window Lighting By Kayne West

15. prosince 2006 v 19:48 | Piper21 |  Rose/Paige
Další podle mě hezký fotky Rose.V jejím novém účese jí to moc sluší !!!No posudte sami.
004.jpg
001.jpg
005.jpg
008.jpg
003.jpg

Fotky Rose z akce-D & G and Penelope Cruz Announce Their Charity Auction

15. prosince 2006 v 19:32 | Piper21 |  Rose/Paige
Podle mě to tady Rose sluší!Jak se líbí vám hlasujte v anketě nebo pište do komentíků.
014.jpg
007.jpg
009.jpg
002.jpg
004.jpg
015.jpg
013.jpg

Moje první ocenko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. prosince 2006 v 22:01 | Piper21 |  Moje výhry
Jsem hrozně štastná i když to nic neni získala jsem moje první ocenění a to za větu do nekonečného příběhu na super blogu . http://charmedotazky.blog.cz/ na tenhle blog se určitě podívejte a třeba skuste taky napsat další věty do nekonečného příběhu...........tak pá
PS:Sice tam není pžezdívka Piper21 ,ale je to moje!!!!!!!
DIPLOM
OCENĚNÍ

Tohle možná nevíte

8. prosince 2006 v 1:06 | Piper21 |  Zajímavosti,...........
Víte, že původně hrála roli Phoebe Lori Romová (viz. spodní obrázek), byl s ní dokonce natočen úvodní díl, ale pak svou účast odřekla a místo ní nastoupila Alyssa Milano?
Víte, že Brian Krause (Leo) měl původně vystupovat jen ve třech dílech? Poté se ale producenti rozhodli, že jako světlonoš a ochránce čarodějek by neměl zůstat zapomenut v pozadí, ale o své svěřenkyně se náležitě starat.
Víte, že Paige měla mít pro své schopnosti úplně jiné efekty než má Leo? Nakonec se však kvůli celkové náročnosti a úsporám rozhodli tvůrci efektů použít staré osvědčené modré transportování.
Víte, že zatímco v první sérii měl každý díl 35-40 speciálních efektů, tak v páté už to bylo 90-100?
Víte, že když se Shannen rozhodla opustit Čarodějky, hledali producenti vhodnou kandidátku na nejmladší sestru. V užším výběru byly Jennifer Love Hewitt (viz. horní obrázek), Tiffany Amber Thessian, Tori Spelling, Soliel Moon Frye a Rose McGowan, která to nakonec vyhrála.
Víte, že Haliwellovic rodinné viktoriánské sídlo skutečně existuje. Neleží ovšem v San Francisku, ale v Los Angeles. Přesná adresa je 1329 Carroll Avenue, about a mile northwest of downtown Los Angeles. Dům se stal slavný zejména díky Čarodějkám, ale zahrál si i ve filmu Deuce Bigalow: Dobrej striptér.
Víte, že adresa skutečného hřbitovu, kde probíhal pohřeb Prue a dívky poprvé potkaly Paige, je 6000 Santa Monica Boulevard.
Víte, že kostel, ve kterém Paige poprvé použila svoje síly, je St. Vincent de Paul church v Los Angeles. Stejný kostel jsme měli možnost vidět například v hororu s Arnoldem Schwarzeneggerem "End of Days." Adresa je 621 W. Adams Blvd, south of downtown L.A.
Víte že, Coleovu démonickou polovinu Balthazara, démona Shaxe, který zabil Prue, Zdroj všeho zla a spoustu jiných zloduchů v Čarodějkách hraje jeden herec? Jedná se o amerického herce Michaela Bailey Smitha, který narostl do úctyhodné výšky okolo dvou metrů a dík tomu získává především velmi záporné role.
Víte, že herečka, která nyní hraje poměrně důležitou roli Phoebiny šéfové Elise (4.-8. série) - Rebecca Balding, už v čarodějkách hrála. V první sérii si zahrála epizodní roli tety dívky Avivy v dílu 1x7 The frourth sister. V méně výrazných rolích pak lze vidět další herce, kteří už se někdy před kamerou v seriálu mihli, například Paigin kolega z práce ze 4. série pracuje v 6. s Phoebe atp.
Víte, že roli Victora Bennetta - otce Prue, Piper a Phoebe - si v první sérii v jednom díle zahrál Tony Denison, od třetí série ho nahradil James Read. Victor se pravidelně objevuje, když dojde k nějaké rodinné události. Svatba Piper, pohřeb Prue, svatba Phoebe, narození Pipeřina dítěte...
Víte, že Čarodějky mají jedny z nejpodivnějších a zároveň nejpropracovanějších názvů dílů? Mnoho jich vychází z názvu nějaké knihy, filmu či si hrají s analogií a slovními hříčami. Například: 3x15 Just Harried = Just Married (právě oddáni, což si píší amíkovští novomanželé na auto:), The Fifth Halliwheel = v podstatě úprava známého pátého kola u vozu… atp. Bohužel jsou všechny tyto hrátky do češtiny nepřeložitelné a většinou také narážejí na něco z nám cizí kultury, čili bychom je stejně nepochopili
Víte, že Jane Franklinová (z dílu "2x03 Painted World"), která přijde za Prue prodat obraz, je herečka Holly Fields, která byla původně plánovaná pro roli Piper? Jenže pak zabojovala Shannen Doherty za svou kamarádku, naši známou, Holly Marii Combs a Holly Fields ji (naštěstí) nedostala. Vřelé díky Shannen!
Víte, že poslední díl třetí série měl být stejně jako Charmed Again dvojdíl? Bohužel se producenti nedohodli se Shannen a ta odešla. V druhé půlce se počítalo s návratem Phoebe z podsvětí a neůspěšnou snahou o záchranu Prue a třeba i nějaké to truchlení, to už přesně bohužel nikdy nezjistíme, škoda
Víte, že Latinské kouzlo, které Gideon použije ke svolání Tribunálu v díle 6x19 ("Di! Ecce hora! Uxor me mea necbit!") se dá přeložit takto: "Bože! Koukni na hodinky! Manželka mě zabije!"? :o)
Víte, že poslední díl třetí série je napsán tak chytře, že podle něj mohly seriál opustit všechny herečky nebo taky žádná? Rovněž by jej šlo takto ukončit či na něj libovloně navázat. Vyčůranost scénáristů nezná mezí.
Víte, že pokud máte dostatečně rychlé připojení (tj. nemáte jen debilní modem), tak můžete pomocí programu Kazaa stahovat další díly z internetu?
Víte, že když se Alyssa dozvěděla o tom, že chtějí vyhodit Briana, nebála se zavolat Bradovi Kernovi a seřvat ho a Holly nemohla pochopit, proč se jí nezeptali, jestli by tento rok mohla dostat méně peněz?

Víte, že vytvoření jednoho přenesení (orbing) stojí 3000 dolarů?

Víte, že se muselo ušetřit i na autech v seriálu, takže se tam už moc neobjevují a některá už tam ani nejsou?

Víte, že Brian Krause a Drew Fuller měli v několika dílech stejné oblečení a dříve i Holly? Shannen jen jednou a Alyssa a Rose nikdy?

Víte, že aby se ušetřilo na hvězdy v 8. sérii, tak se i Alyssa, Holly a Rose museli ve svém šatníku uskromnit?

Víte, že Alyssa umí hrát na kytaru, piano a učí se na čelo?

Víte, že Alyssa má nejraději hokej?

Víte, že Holly byla 15 dní v nemocnici, kvůli důležité operaci a Shannen jí utěšovala a Alyssa za ní chodila každý den a lehala si k ní do postele?

Víte, že produkce dostává 2 miliony dolarů na jednu epizodu?

Víte, že Kniha Stínů váží 4,5 kila?

Víte, že Brian Krause (Leo) byl stále ženatý, když chodil s Alyssou Milano a později se s jeho ženou pohádal a odešel z domu a právě románek s Alyssou byl poslední kapkou?

Víte, že Alyssa chodila i s Ericem Danem (Jason Dean), který je nyní pod čepcem?

Víte, že Rose chodila s Al Pacinem (65 let)?
10 věcí, které o Brianovi Krausovi (nejspíše nevíte)
Víte, že se v poslední době objevuje dost často Alyssa poboku Nicka Lachey (Leslie St. Clare)?
Víte, že si většina lidí myslí, že někdy si malého Chrise zahrál syn Holly, Finley Arthur Donoho, což není pravda, protože v USA mohou hrát malé děti jen dvojčata?
Víte, že Brian Krause chtěl původně hrát Andyho?
Víte, že spousta lidí, kteří hráli v Čarodějkách hrálo i v Buffy, přemožitelce upírů? Např. Greg Vaughn, Charlie Weber, Wade Andrew Williams, Kevin Weisman, Christopher Wiehl, Daniel Dae Kim, Michael Bailey Smith a Brian Thompson?
Víte, že Quake, kde Piper pracovala v 1. sérii se objevil i v 6. sérii pod názvem Blue Cafe a vnitřek Quake je nyní P3?
Víte, že Bucklands, kde Prue pracovala v 1. a 2. sérii se objevilo i v dalších sériích? Např. v 3x12 jako skrýš démonů, 2x16, kde Maggie pomáhala lidem, hala, kde Piper a Phoebe utíkaly v 7x4, hala v nemocnici v 3x22 a v dalších.
Víte, že Coleův byt je v 8. sérii byt Victora?
Víte, že Shannen Doherty chodila s Julianem McMahonem a právě při natáčení filmu Another Day v Kanadě dostala přes telefon vyhazov ze seriálu?
Víte, že když se oficiálně potvrdilo, že Čarodějky končí, tak Alyssa dlouhou dobu plakala?
Víte, že ve epizodě ve 4. sérii byly použity skutečné prasečí nožičky a Rose si udělala z Holly srandu a jednu jí dala do auta?
Víte, že Holly občas nestíhá a tak přijíždí na plac v pižamu?
Víte, že všechny čtyři herečky kouří nebo kouřily? Shannen a Holly přestaly, Rose a Alyssa kouří jen občas.
Víte, že Alyssa je dyslektik?
Víte, že Shannen se pokoušela získat roli Christine ve Vřískotu 3?
Víte, že Holly ráda hraje scrabble?
Víte, že Holly málem získala roli Sidney Prescottové (hlavní roli) ve Vřískotu?
Víte, že se Rose bála 5. série, protože očekávala, že v seriálu bude pouze jen jeden rok? Nakonec jí pomohla až hypnoterapie.
Víte, že Dorian Gregory (Darryl) je diabetik?
Víte, že když byla Holly teenager, tak nosila výhradně jen černou a byla rebel?
Víte, že Holly byla fandou Alyssy, když účinkovala v seriálu ''Who's the boss?''?
Víte, že dvojčata Simmonsovi (Wyatt) neznají Holly a Briana jinak než máma Piper a táta Leo? A jednou jeden z nich řekl přímo na natáčení ''Ro, Ro'' s Rose, a tak museli použít druhého?
Víte, že tu dnes s námi už Rose nemusela být? Jeden chlápek do ní naboural a jen tak tak se vyhnula smrti.
Víte, že epizoda 4x10 se původně měla jsmenovat ''Home for the Halliwells'' (Domov pro Halliwellovi) a měla být o Vánocích? Nakonec to WB zamítlo a místo toho byla napsána nová epizoda ''Paige z minulosti''.
Víte, že první díl byl v ČR odvysílán v neděli 3. září ve 14 hodin a poté byly všechny epizody odvysílány každý všední den kolem 14. hodiny?
Víte, že mezi oblíbené seriály Holly patří Akta X, Přátelé a Desperate Housewives?
Víte, že Hollyin oblíbený herec je Andy Garcia a herečka Susan Sarandon?
Víte, že když bylo Holly 21 let a natáčela film, byla v jedné scéně nahoře bez, protože si nepřečetla scénář a pak už bylo příliš pozdě to vzít zpět?
Víte, že Holly byla jednou se Shannen v restauraci a přišla k nim maminka s dcerou a maminka řekla dceři, že to jsou ty čarodějky z televize, čehož se holčička lekla a ustoupila.
Víte, že Holly a Shannen se už kamarádí 15 let?
Víte, že když se Holly učila chodit, spadla na stůl a proto má jizvu nad obočím?
Víte, že Holly má raději, když se jí říká jen Holly a nikoliv Holly Marie?
Víte, že Holly má ráda Sarah McLachlan, Tori Amos a Paulu Cole?
Víte, že Holly zkoušela své štěstí na CBS, bezúspěšně, ale poté přešla do WB (Charmed)?
Víte, že Holly, Alyssa a Rose braly v 8. sérii 102 tisíc dolarů?
Víte, že Hollyina dvojnice je Nancy Thurston?
Víte, že Kaley (Billie) pije hodně kávy?
Víte, že Kaley (Billie) nakupovává hodně věcí a oblečení, které nikdy nevyužije?
Víte, že když se do seriálu vrátil na jednu epizodu Julian McMahon (7x16 Seven Year A Witch), Rose byla uprostřed natáčení, zastavila se, rozeběhla se k němu a objala ho?
Víte, že v Alyssině smlouvě bylo, že nesmí být ve výtahu?
Víte, že Holly nemhla nechat Finleyho bez dozoru, protože ho vždycky Rose a Alyssa vzaly do maskérny a tam si s ním hrály?
Víte, že Rose nesnáší ryby?
Víte, že děti, které hrály Wyatta v epizodách 5x15 až 5x20 byla trojčata a jedno z nich byla holčička?
Víte, že poslední epizoda seriálu byla odvysílána 21. května 2006?
Víte, že první epizoda měla sledovanost 7,7 milionů diváku, což je dosavadní rekord stanice WB?
Víte, že Holly Marie Combs je jedinou herečkou, která hrála v každé epizodě od prvního castingu do finále seriálu.

Víte, že Holly tvrdí, že při natáčení tance na barovém pultu v díle Nevděčná Piper byla komplet opilá. Shannen ji režírovala

Víte, že v osmé sérii zkrouhlo WB Bradu Kernovi rozpočet natolik, že musel poslat proti své vůli pryč Lea (Brian Krause), aby zaplatil hostující herce. Kern proti tomu bojoval, poukazoval na to, že to fanoušci neunesou a budou zuřit. Nakonec škrtal, kde mohl a vydupal si pro Lea prvních deset epizod a pochopitelně i návrat do finálové epizody.

Víte, že v díle A Knight to Remember se sociální službě zlá čarodějnice dívá na fotku Paige s její spolupracovnicí Eilish. Tento obrázek ve skutečnosti zobrazuje Rose McGowan s reálnou Eilish Zebraskou, kostýmovou designérskou seriálu.

Víte, že Phoebe přestala používat svou moc levitace proto, že speciální efekty s ní spojené stály moc peněz.

V první sérii pracovala Prue v aukčním domě Buckland. Raymond a Rosemary Bucklandovi se považují za první lidi, kteří přinesli wiccu (čarodějnictví) do severní Ameriky.
Víte, že Piper, Phoebe, Paige, Balthazar a Leo mají své akční figurky. Údajně byla vytvořená i Prue, ale Shannen ji neschválila?

Víte, že v Charmed si už zahrala část Hollyny rodiny - jej malý syn Finley (hrál v několika záběrech jedné epizody miminko Chrise) a její máma Lauralei, která seděla za barem v dílu 3x15 Samé trápení.?
Víte, že od 7. série se Čarodějky natáčejí jinde, protože právě před začátkem 7. série, vypršela smlouva na prostor, kde byly natáčeny dřívější série?

Víte, že již před začátkem 7. série, dívky říkaly, že 8. série bude jejich poslední?
Zdroj:http://charmed-mysteria.com/ PS:Pokud by to stránce odkud jsem kopírovala vadilo ,článek vymažu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No tohle Rose!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. prosince 2006 v 1:02 | Piper21 |  Rose/Paige
Tohle už rose opravdu přehnala !!!!!Vzít si takovéhle šaty na veřejnost!
Pište do kometíků co si o to myslíte

Fotky Rose

7. prosince 2006 v 1:00 | Piper21 |  Rose/Paige
Tak to je dobrý co :D
Zajímavá role Rose

Další foto Alyssy ve společnosti.

7. prosince 2006 v 0:38 | Piper21 |  Alyssa/Phoebe
< td>
< td>
¨
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>
Alyssa na autogramiádě
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>
< td>

Fotečky Alyssy

7. prosince 2006 v 0:16 | Piper21 |  Alyssa/Phoebe
<
<
<
<
< td>
< td>
< td
<

Foto(z různých akcí a jiná fota)

5. prosince 2006 v 12:48 | Piper21 |  Alyssa/Phoebe
Image de mogway
Image de mogway
Image de mogway
Image de alyssabombe
Image de mogway
Image de mogway
Image de malcombogoss
Image de cocowiki15
Image de emma-duff
Image de alexia83
Image de aliena
Image de aliena
Image de aliena
Image de yakuza1613
Image de aliena
Image de aliena
Image de aliena
Image de maou
Image de maou
Image de maou
Image de maou
Image de aliena
Image de maou
Image de aliena
Image de aliena
Image de aliena
Image de aliena
Image de katounette
Image de katounette
Image de katounette
Image de yakuza1613
Image de oceanikos
Image de oceanikos
Image de yakuza1613
Image de katounette
Image de katounette
Image de yakuza1613
Image de aliena
Image de chana
Image de paupau21
Image de paupau21
Image de joujounette
Image de aliena
Image de aliena
Image de aliena
Image de oceanikos
Image de zzarah
Image de zzarah
Image de alyssabombe
Image de alyssabombe
Image de nolevan14
Image de psykopitou
Image de aliena
Image de aliena
Image de anima
Image de paupau21
Image de lady59
Image de paupau21
Image de paupau21
Image de paupau21
Image de paupau21
Image de paupau21
Image de paupau21
Image de paupau21
Alyssa v reklamě na vonavku Candies
Image de jessym55
Image de jessym55
Image de lorie25
Image de paupau21
Image de paupau21


Další foto Alyssy.

4. prosince 2006 v 15:49 | Piper21 |  Alyssa/Phoebe
Zajímavá fotečka.

Krátce o Alyss.

4. prosince 2006 v 15:09 | Piper21 |  Alyssa/Phoebe
Jméno:Alyssa Milano
Přezdívka:Lyssa,Lyss,Conan
Místo narození:Brooklyn,New York
Výška:asi ...153..160
Váha:asi....52 kg
Barva vlasů:Hnědá
Oči:Tmavě hnědé
Narození:19.12.1972(střelec)
Matka:Lin ,modní stylistka
Otec:Tom,filmový hudební režisér
Manžel:(rozvedená)Cinjun August Tate,muzikant
Bratr:Cory,narozen 24.10.1982
Povolání:Herečka,zpěvačka,producentka

Wally Alyssy

4. prosince 2006 v 14:49 | Piper21 |  Alyssa/Phoebe
Taky nic moc!!!!!

Horší fotky Alyssy.

4. prosince 2006 v 14:44 | Piper21 |  Alyssa/Phoebe
Na těhle
fotkách je Alyssa docela mladá takže zatim nejsou nic moc.

Říkáte si ,že tohle není Alyssa!!!!!!!!Ale je já ji taky skoro nepoznala!!!!!!!!!!Vypadá tu dost divně.

Pár foteček Ayssy

4. prosince 2006 v 14:37 | Piper21 |  Alyssa/Phoebe