Listopad 2006

Holly má druhého syna.(text v angličtině +překlad)

18. listopadu 2006 v 12:00 | Piper21 |  Holly/Piper
ANGLICKY
Charmed star Holly Marie Combs and her husband, David Donoho, welcomed their second child, Riley Edward Donoho, Thursday afternoon in L.A., PEOPLE has learned exclusively.

Combs, 32, gave birth at 12:57 p.m. at Cedars-Sinai Medical Center. Riley weighed in at 8½ lbs. and was 19 inches long. He joins big brother Finley, 2½.

"Everybody's great," Donoho, 41, tells PEOPLE. "Holly is tired, but she's fine. Riley came right out and as soon as he heard Holly's voice, he smiled. He has hair like Elvis - a full head of black hair. The doctor said he came out looking like a 2-year-old."
ČESKY
Hvězda seriálu Čarodějky a její manžel přivítali jejich druhé dítě ,Riley Edward Donoho ,čtvrtek odpoledne v Las Vegas.
Combs.(32).porodila dítě v 12:57v nemocnici Cedars-Sinai Medical Center.Ryley váží 8.5 liber a je 19 palcú dlouhý .Oproti svému velkému bratrovi je Ryley o 2.5 libry menší.(Finley vážil víc když se narodil)."Všichni jsou skvělí"řekl Donoho(41) časopisu PEOPLE."Holly je unavená ,ale je jí dobře.Když Ryley přišel na svět brzy slyšel její Holliin hlas,usmál se.Má černé vlásky stejně jako Elvis-má plnou hlavu černých vlasů.Doktor řekl že vypadá jako 2 roční dítě."

Význam jejího jména.

18. listopadu 2006 v 10:06 | Piper21 |  Holly/Piper
Holly
Kdybyste hledaly slovo holly v anglicko-českém slovníku, našly by jste asi jako já, že je to cesmína.
Jméno Holly ji dělá velmi idealistickou, štědrou a ušlechtilou se silnou touhou pomáhat druhým.Zároveň ti dává i umělecké předpoklady a touhu po rodinném životě se spoustou dětí.
Marie
Původ: hebrejský (biblické jméno)
Význam: nejasný význam - milovaná bohem,hořká (egyptský význam) ; paní, kapka moře (aramejská podoba); odkazovatelka
Jmeniny: 12. září
- u nás je jméno Marie velmi populární a hodněoblíbené

2 fotičky Holly.

16. listopadu 2006 v 16:46 | Piper21 |  Holly/Piper

Další foto.

3. listopadu 2006 v 23:52 | Piper21 |  Holly/Piper

Foto Holly.

3. listopadu 2006 v 23:42 | Piper21 |  Holly/Piper


Holly a Rose-fotky.

3. listopadu 2006 v 23:22 | Piper21 |  Holly/Piper

Holly a Alyssa-fotky.

3. listopadu 2006 v 23:18 | Piper21 |  Holly/Piper

Fotky s Holyina domu.

3. listopadu 2006 v 22:55 | Piper21 |  Holly/Piper

Holly a její maminka.

3. listopadu 2006 v 22:46 | Piper21 |  Holly/Piper

Holly a Shannen-fotky.

3. listopadu 2006 v 22:37 | Piper21 |  Holly/Piper

Holly v seriálu Picket Fences.

3. listopadu 2006 v 16:06 | Piper21 |  Holly/Piper
Určitě mezi ostatními Holly najdete.A jestli ne je úplně nalevo

Autogrami všech.

3. listopadu 2006 v 16:02 | Piper21 |  Autogramy

Mooooooc hezká fotka Holly.

3. listopadu 2006 v 15:18 | Piper21 |  Holly/Piper

Fotky Holly z mládí.

3. listopadu 2006 v 15:13 | Piper21 |  Holly/Piper
Tady jsou zajímavé fotky,Holly jako hodně malinká atd....Myslím že čím je Holly starší tím je krásnější.
Mladá Holly se svou učitelkou.

Těhotná Holly.

2. listopadu 2006 v 23:23 | Piper21 |  Holly/Piper
Těhotná Holly na akcích.
Holly se svim pejskem.
Ještě s Aronem.
S Rose.

Holly A Finley.

2. listopadu 2006 v 22:48 | Piper21 |  Holly/Piper
Tady je už Finley o dost větší.
Holly Finley a Finola(seriálová maminka Patty)
Postílka Finlyho.
Holly a Finley.
Holly,Finley a David.

Svatba Holly a Davida

2. listopadu 2006 v 21:58 | Piper21 |  Holly/Piper
A je to zu pro Holly nastává ten nejkrásnější den její svatba.Bere si Davida Donoha.Jenže přes to všechno krásné nastávají přípravy.
V tomhle domečku.
Hollyini svatební šary.
Namalovat aby jako každá nevěsta byla krásná.
TOPlist
Udělat krásný účes.
Ozdůbka do hlavy.
TOPlistTOPlist Pár posledních úprav a .
Moc krásné botičky.
Jdeme k oltáři.
A je to tu konečně.Ještě prstýnka Holly už ted není jen Holly Marie Combs,ale konečně Holly Marie
Combs Donoho.
Štastný pár Holly a David.
Ted už manželské polibky.

Tak a ted už chtějí být novomanželé sami. TOPlist
Společné krájení dortu.
A každá svatba končí tady.

Mapky.

1. listopadu 2006 v 14:21 | Piper21 |  Dům
Spodní část domu.
Mapka domu.(skutečná mapka).
Seriálová adresa: 1329 Prescott Street (San Francisco)
Skutečná adresa: 1329 Carroll Avenue (Los Angeles- viz. mapka)

Další životopisy herců.

1. listopadu 2006 v 14:01 | Piper21 |  Vedlejší postavy
Brian Krause-Leo.
Nápad dát se na hereckou dráhu se v Brianově hlavě zrodil na střední škole. V šestnácti letech se přihlásil do herecké školy a začal pracovat v televizi. Poté získal hlavní roli ve filmu Návrat do modré laguny, kde hrál s Millou Jovovich. Další role byly spíše divadelního ražení- hrál např. v Stephen Kingových "Sleepwalkers", "The Liar´s Club", "Kiss of Fate" a "Mind Games". Do seriálové branže se dostal ještě před Čarodějkami, u nás jsme ho mohli například vidět ve Walker Texas Rangerovi. Během svého volného času hraje golf nebo pečuje o svůj dům v Los Angeles, kde žije se svojí ženou a synem.
Brian si zahrál v:
2006 To Kill a Mockumentary
Ties That Bind
2005 Pissed
2002 "Revealed with Jules Asner"
2001 Srub u jezera 2 (TV)
2000 Party, The
Women of Charmed, The (TV)
1999 Dreamers
Trash
1998 "Čarodějky"
Get a Job
"Another World"
1996 Mind Games
Within the Rock (TV)
"High Tide"
1995 919 Fifth Avenue (TV)
Experiment
Extreme Blue (TV)
Srdce má oči
"Walker, Texas Ranger"
1994 Bandit: Bandit Bandit (TV)
Bandit: Bandit Goes Country (TV)
Bandit: Bandit's Silver Angel (TV)
Bandit: Beauty and the Bandit (TV)
Rodinné album (TV)
1993 Liars' Club, The
"Tales from the Crypt"
1992 Sleepwalkers
1991 American Eyes (TV)
American Summer, An
December
Earth Angel (TV)
Návrat do Modré laguny
Teen Vid II
1989 "Highway to Heaven"
"TV 101"
Match Point
Julian McMahon -Cole.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Julian McMahon se narodil 27. Července 1968 v Sydney. Je prostředním ze tří dětí a v mládí studoval práva na Univerzitě v Sydney, ale studium ho příliš nebavilo a proto se rozhodl vydat na dráhu modelingu. Nejvíce dělal v různých reklamách, ale mimo to i cestoval po světě. Díky roli v seriálu "Home and Away" obrátil svoji pozornost k herectví. Od Národního magazínu dokonce získal cenu pro nejlepšího herce. Poté opustil Austrálii a vydal se do USA vstříc ještě lepším zítřkům. V roce 1992 získal roli Iana Raina ve "Another World" spolešnosti NBC a o dva roky později si zahrál v několika hrách v LA. Z dalších filmů to je například: "Women in Control", "Nagenta" a "The Profiler". Oženil se (a posléze i rozvedl:) s modelkou Brooke Burnsovou, se kterou má dceru Madison.
Drew Fuller-Chris.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Drew Fuller přijal roly Chrise Petersona v úspěšném seriálu Charmed z produkce WB a tři sestry čarodějky tak získaly nového světlonoše, svého anděla strážného.
Jeho rodným městem se stalo Los Angeles v Kalifornii, kde se narodil 19. května 1980. Již ve dvanácti letech byl objeven agentem, když mu starý rodinný známý pomohl na přední stránku časopisu UCLA. Po několika letech se Drew rozhodl vstoupit do světa modelingu. Velmi rychle se stal top modelem pro tak prestižní společnosti jako Prada, Tommy Hilfiger nebo Club Med- a to mu tenkrát bylo pouhých šestnáct let. Jeho dobrý zevnějšek mu pomohl k přechodu do světa reklam a zajistil mu spousty zajímavých nabídek od firem jako například Subway, Toyota nebo Pepsi.
Drew začínal jako kriminálník Rod Farrell ve filmu Vampire Clan, kde si zahrál zfetovaného zabijáka, který o sobě prohlašuje, že je upír a brutálním způsobem zabije nevinnou rodinu z Floridy. Jeho další film, The One, vyhrál diváckou cenu na The Sundance filmovém festivalu. Dále hrál ve filmech Angels Don't Sleep Here a Close Call. Také se objevil v dramatu televize WB Black Sash.
Ve svém volném čase Drew rád hraje košíkovou, miluje horolezectví, surfování, snowboarding a tenis. V současné době bydlí ve svém domě v Los Angeles se svou věrnou společnicí- kočkou jménem Chad.
Dorian Gregory-Darryl.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Na základní škole začal Dorian hrát na basu a touto zálibou se bavil i na počátku školy střední, pak ale svoje zaujetí pro hudbu nasměroval k disku a se svými přáteli začal pořádat párty na kterých dělal DJ. Na vysoké škole se pak ve spolupráci se školní televizní produkcí stal "producentem" a pracoval s některými místními skupinami, kterým produkoval jejich hudební dema, což občas zahrnovalo i nějaký ten málo nákladný videoklip. Ačkoli stále studoval produkci, chtěl se zapojovat i do tvorby některých reklam (jako herec). Začal studovat herectví a pracovat v divadle. Aby mohl zaplatit množícíse účty, začal pracovat i jako trenér fitness a dělal různé práce v nočních klubech, např. vyhazovače, dveřníka či DJ. Poté, co našel agenta, který byl ochotný zastupovat i málo zkušené a neznámé herce, začal účinkovat v reklamách, videoklipech (jeden byl dokonce pro Michaela Jacksona), na sportovních plakátech a dostával i malé role v komediálních seriálech a dramatech. Svoji první významnější roli dostal v roce 1996, kde vystupoval v Baywatch Nights jako parapsycholog Diamont Teague Tato role konečně pořádně odstartovala jeho kariéru, začal hrát v seriálech Living Single, Prey , Moesha, The Steve Harvey Show, Third Rock from the Sun a dostal se i k menším filmovým rolím. Během této doby také každý týden vystupoval v "politicky nevhodné" rádiové show nazvané "The Cigar Show". Další z jeho mnoha zaměstnání je práce mluvčího American Diabetes Association a svůj čas a talent věnuje i pár humanitárním a sociálním organizacím. V roce 1998 přijal roli detektiva Darryla Morrise v seriálu Čarodějky, kde vystupoval po celých 5 sezón a svoji účast potvrdil i v sérii šesté.
Theodore William King-Andy.
Narodil se v Bethesdě ve státě Maryland (tady si dvě stránky, ze kterých překládám odporují- jedna tvrdí tohle a druhá že se narodil v Hollywoodu). Studoval na Tisch School of Arts na New Yorkské univerzitě. Je spoluzakladatelem divadelní společnosti jménem Off-Off Brodway reportary company a posledních 7 let je hercem New Yorkského divadla. U nás jste ho mohli vidět v některé z epizod Akt X, JAGu, Timecopovi či v jednom z dílů Sexu ve městě .
Greg Vaughan
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Narodil se v Dallasu ve státě Texas. Na střední škole se rozhodl, že se vydá na dráhu modelingu, a tak se krátce po dokončení studia vydal do Itálie, kde pracoval pro legendárního módního návrháře Giorgie Armaniho. Poté ještě pracoval pro Gianni Versaceho, Tommyho Hilfigera a Ralpha Laurena. Po letech zanechal lukrativní módní kariéry a začal se věnovat herectví, zkrátka už jej přestalo bavit neustálé cestování a chtěl se usadit na jednom místě, a tak se vydal do Los Angeles. Krátce poté podepsal smlouvu s filmovými producenty na roli v seriálu "Malibu Shores". Mimo to hrál ještě v Beverly Hills 90210, "Any Day Now", "Legacy" a Buffy: přemožitelce upírů. Poté přijal roli Dana v druhé sérii seriálu Čarodějky. Stále žije v Los Angeles a věnuje se mnoha sportům: jezdectví, basketbalu, windsurfingu. Má labradora jménem Daisy a jako správný umělec se učí hrát na kytaru a zpívat.
Kaley Cuoco
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Kaley se poprvé objevila před kamerou již v 8 měsících a v 6-ti letech se začala věnovat modelingu. Ale to nebylo vše. Od 3 let hrála tenis, ale pak to vzdala. Její větší role, která jí proslavila přišla až v roce 2002, kdy se dostala do seriálu 8 Simple Rules. A od září 2005 jí můžeme vídat v seriálu Čarodějky jako mladou čarodějku Billie Jenkinsovou. Osobně se zná například s Benem Stillerem nebo Elishou Cuthbert.
Kaley si zahrála v:
2005 Bratz
Farewell Bender
Čarodějky
"Loonatics Unleashed"
2004
Brandy & Mr. Whiskers
The Hollow
Crimes of Fashion
"10,5 stupně" (TV)
Debating Robert Lee
"Complete Savages"
2002
8 jednoduchých pravidel
2001
Ladies Man
Lucky 13
"7th Heaven"
2000
To ani nemůže být nebe
Growing Up Brady
Alley Cats Strike
1998
Pan Vražda
1997
Bezzubí (TV)
Perfektní záskok
1996 "Ellen"
1995
Virtuozita
1994 "My So-Called Life"
"Northern Exposure"
1992
Pohyblivý písek: Není úniku