Říjen 2006

Walpery s láskami Phoebe.

31. října 2006 v 23:50 | Piper21 |  Páry
Phoebe a Drake.
Phoebe a Dex.
Dex.
Phoebe a Coop.

Fotky s popisky.

31. října 2006 v 23:36 | Piper21 |  Phoebe a Cole.
Phoebe se musí rozloučit s Colem ,zahraje totiž na svoje sestry falešné zabití zdroje.(ve skutečnosti ho toitž nechala jít ,protože ho miluje)
Balthazar je čarodějkami zraněn a tedy i Cole je zraněn ,protože Cole je ve skutečnosti Balthazar .Ale Phoebe tohle ještě neví.
Phoebe slibuje Colovi ,že s ním bude i jako královna podsvětí.
Phoebe je s Colem na pohřbu Prue.

Fotky

31. října 2006 v 23:29 | Piper21 |  Phoebe a Cole.
e...
Obrázky:


Fotky-z 4 a 5.série.

31. října 2006 v 23:05 | Piper21 |  Piper a Leo.

Fotky-s popisem.

31. října 2006 v 23:04 | Piper21 |  Piper a Leo.
Piper je zase normální Piper už ne fůrie(kvůli pruině smrti).¨Zmněli se zpět právě proto že ji Leo přenesl k hrobu Prue.
Paige si půjčí z nemocnice panenku,aby vyzkoušela Piper s Leme jestli jsou schopní se o něj postarat.
Cole zaplatí Piper a Leovi dovoleno uan Havaji ,alem usejí se vracet zpět kvůli démonům.
Piper s Leem vyruší už druhá ze sester nejdřív Phoebe potom Prue.Rozhodnou se tedy odstěhovat.(nakonec zůstanou)
Tady jsou Piper a Leo na útěku.(aby náhodou sestry nezahlédli že spolu strávili noc)
Leo se stal starším a Piper to nemůže uníst.
Tasdy se spolu hádaj a jeden neum íocenit druhého a ta kse vymění .Leo bude těhotný a Piper bude dělat světlonoše.
Tady se Piper musí s Leem na nějaký čas rozloučit než vyhrají záverečnou bitvu.


Fotky-6.série.

31. října 2006 v 22:59 | Piper21 |  Piper a Leo.
ttp://piperinblog-charmed.blog.cz/
Další páry .

31. října 2006 v 22:26 | Piper21 |  Páry
Paige
Její milostný život.Paige prodělala hodně vztahů,ale většinou nedopadli moc dobře.První o kom bych se měla zmínit je Shane.
Shane a Paige.
I když se měli moc rádi ,Shane se stal obětí jejich čarodějného života.A když byla Paige sestrami nalezana a dozvěděla se o svých shopnostech,zdroj vleze do těla Shana.Zdroj(tedy Shane)se pak Paige snaží (když si má vybrat jakou cestu zvolí)zmanipulovat aby se dala na stranu zla.To se mu nakonec nepovede a zdroj ze Shana zmizí ,ale Paige se sním rozejde.Dalším mužem v jejím životě byl Glen .
Paige a Glen.
Glen byl Paigin přítel i z dětství.A jednou se Paige ozval ,že je ve městě.Paige za ním ihned běžela myslela si ,že spolu budou znovu chodit jenže omyl.Glen jí poute pozval na svatbu s Jessicou,jeho novou přítelkyní.Paige se setarmi byly zrovna ovládle démonem ,at ak Paige Jessicu přenesla do podsvětí a ze sebe udělala právě Jessicu a skoro si Glena vzala(nakonec to zastavil Leo).Glen byl za tohle pořádně naštvaný i když se jemu a Jessice omluvila.Takže Paige nevyšel další vztah.Měla samozřejmě víc mužů ,ale to byly krátké vztahy.Další do koho se Paige zamilovala byl Richard.Vypadalo to že tenhle kluk bude ten pravý ,protože pocházel z čarodějné rodiny stejně jako Paige-Richard.
Paige a Richard.
Ale Richard začne používat magii tak hodně že tím několikrát udělá potíže sestrám ,a tak je s jejich vztahem konec.Paige tedy prožívá další zklamání v jejím životě.Delší dobu ted s nikím chodit nebude až jednou potká muže jménem Kyle Brody.
Paige a Kyle.
Obrazek
Kyle Brody.
Další,ale už velká láska Paige .Jenže Kyle jde po avatarech.Ale jek už víme se stal avatarem ,a tak ho chtěl Kyle zabít.A když se Kylemu nepodaří zabít Lea,jde po jiných avatarech.Kyle miluje Paige,ael jeho posedlost ho nakonec zabije.Kyle umírá a Paige je zničená.Kyle se stane světlonošem a jde se s Paige naposled rozloučit.Kyle zmizí pryč.Paige ztratila další velkou lásku copak nemá rodina Halliwellů nárok na stěstí.Bude ted Paige navždy sama nebo se najde někdo další kdo jí dá rodinu a hlavně lásku?Na tohle můžu odpovědět ano potká muže ,který konečně bude tím pravým-Henry Mitchell.
Henry Mitchell.
Paige se seznámí s Henrym v osmém díle 8.série.Seznámí se sní když zrovna zatíká jejího nevynného.Jejich vztah se dále vyvíjí.Začnou spolu flirtovat ,ale stále se nechtějí rozhoupat k tomu správnémo kroku.Henry se najedno uzačne Paige oddalovat .Přestane se sní stýkat.Paige to nechápe až jednou jí Henry vysvětlí ,že se bojí zařína tnový vztah.Jednou je však Henry poraněn a Paige ho vyléčí.
Henry je poraněn a Paigo ho vyléči jenže Paige vlastbé léčit neumí ,jakto že tedy Henryho vyléčila je to pro to že ho miluje?
Ale Paige se dozví jednu věc ,že umí léčit jen ty ke kterým má určito ucitovou vazbu takže miluje Paige Henryho.A jeich vztah se začíná vyvíjet dobře ,a tak jdou na společnou večři .Paige řekne Hanrymu konečně ,že je čarodějky a Henry to příjme.Tak spolu žijí štastně Paige je štastná,Henry je štatsný.A navíc Henyr jednoho dne požádá o ruku a Paige odpoví ,že ano.Chystá se tedy svatba .Paige je nervozní.Sestry jí pomáhají s přípravou svatby.i když se klem stne pár nepříjemností svatba nakonec vyjde.Paige je tedy provdaná za Henryho.
Paige si vezme Henryho.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
I kdy žse sní osud nemazlil ted jí dal příležitost být opravdu štasná a to se jí splnilo.Navíc Paige se do budoucna narodí jeden chlapeček a dvě dcery,bude žít s Henrym a bude se nadále věnovat boj is démoni a ochranování nevinných a budoucých světlonošů.Takže myslim že všichni jsme tohle Paige přáli aby byla štastná .Zaslouží si to...................takže at je navždy štatsná s Henrym..............................THE END.......A ŽILI ŠTASTNĚ AŽ DO SMRTI.
Phoebe
Po Colovi si phoebe myslela,že už asi žádnou lásku nezažije ale přesto se někdo objevi jmenoval se Jason Dean.
Phoebe a Jason.
Byl to její šéf v The Bay Mirror.I když se hodně milovali ,tak Jason nepřenesl přes srdce že je Phoebe čarodějka a rozešel se sní.
Phoebe a Jason.
Phoebe je zoufalá ,prožívá další zklamání v jeím životě.Vypadá to jako by neměla mit už nikdy štěstí.(a taky Leslie)Objeví se další láska Drake(kdysi byl démon),ale ta moc dlouho nevydrží protože Drake má málo času.
Drake další láska Phoebe.
Drake.
Obrazek
Draku musí zemřít.A tak nakonec když se loučí a jde do nebe dozvídáme se ,že byl nasazený Colem aby se do Phoebe zamiloval a Phoebe nepřestávala věřit v lásku.Phoebe je opět zklamaná a přestává už věřit v lásku.Ale osud Phoebe přivede další lásku.Když si všichni myslí že čarodějky zemřel iak oná se jejich pohřeb(oni to jenom předstírají)příjde na jejich pohřeb jeden neznámý muž-Dex Lawson a ten se přizná victorovi že Phoebe tajně miloval ,ale neodvážil se jí to říct.
Dex příjde truchlit na pohřeb sester(kvůli Phoebe)
Další láska Phoebe Dex Lawson.
Phoebe a Dex.
Nakonec když se sestry ukáži všem svým blízkým(nakonec budou sestry odhaleny pro všechny) začnou spolu chodit a Dex Phoebe požádá o ruku.A ona souhlasí ,koná se tedy svatba .
Svatba Phoebe a Dexe.
Obrázek
Jenže když Dex zjistí ,že Phoebe je ve skutečnosti čarodějky a ješte k tomu se vydává za někoho jiného,tak se s ní nadobro rozejde.Phoebe se po tomhle rozhodne dát si od mužů na nějaký čas odstup.Bude Phoebe konečně štastná potká toho pravého?Starší tedy pošlou Phoebe Cupida jménem Coop.
Cupid Coop.


Coop se snaží Phoebe najít opravdouvou lásku a tak se sní přenáší do minulosti a zeptá se jí na jednu otázku kdo byl její největší láska .Phoebe jednoznačně odpoví Cole.Coop Phoebe dohazuje muže ,ale Phoebe je odmítá .A stane se něco nepředvídatelného políbí se oni dva.Coop se do Phoebe zamiluje a ona do něho.A naknec se vezmou.
Phoebe si bere Coopa.
Obrázek
Phoebe je štastná splnil se jí sen a také se jí narodí tři krásné dcery.Phoebe bude nadále pracovat v The Bay Mirorr a přejmenuje svoji rubriku an "Jak najít lásku "cože se jí knečně povede.Phoebe si myslela že po Colovi už nikdy nebude opravdově milovat no a mýlila se,našla si pravou lásku a to je to hlavní.............................THE END................A ŽILI ŠTATSNĚ AŽ DO SMRTI.
Piper
Mimo Lea vlastně moc lásek nezažila .V druhé sérii ovšem chodila s Danem.
Piper a Dan.
Ale netrvalo to moc dlouho a vrátila se k Leovi.Dále chodilataké s Gregem ,také krátký vztah a měla několik schůzek v 6.sérii.Ze všech lásek totiž vždycky vyhrál leo.Taky dostala dárek na celý den-ideálního muže ten ovšem zmizel do 12:00.
David.
Prue
První láska Prue byl Andy.
Je to Pruiina dávná láska at ed se vrátil zpět .Prue si myslí že by jim to mohlo spolu vyjít,ael mýlí se.-Je to jednak kvůli Pruiiným schopnostem(to neche Andy přijmout)a ta ky kvůli tomu že umře.Jedno use totiž snaží zachránit čardoějky(což se jim povede)a sám umírá.Ještě se setkává naposled s Prue ,protože ta upadne do komatu.Přivede ji zpět a řekne jí at nechá věci být tak jak jsou.Prue se probouzí ale nevací čas zpět a to právě proto že si to Andy nepřál.Prue si vyčítá je ho smrt a když se koná jeho pohřeb je zoufalá.I když po Anydyho smrti ještě měla vztah s Jackem
Prue a Jack.
a později s Mitchem tu pravou lásku cítila jen k Andymu.Prue je ted delší dobu stále neštastná .A nakonec se j ístane něco strašného umírá.Takže u téhle jedinné osoby nemůžu napsat byli štastný až na věky ,protože to Prue už nikdy nemůže být.SBOHEM PRUE A ANDY.
Chris a Bianca.
Budoucí Chrisova láska
Obrázky mám z:

Phoebe a Cole-jejich láska od začátku až dokonce.

28. října 2006 v 23:40 | Piper21 |  Phoebe a Cole.
Phoebe ve svém životě zažila také hodně smutku.Myslím ,že v jejím srdci zanechal nejvíc právě ten kdo jí způsobil velký smutek.Cole Turner.Napůl démon a napůl člověk.Poprvé se s Phoebe setkal v 1.díle třetí série.Prue s Phoebe šly vypovídat k soudu a tam se potkali.Phoebe po Colovi během procesu stále pokukuje
Cole Turner když s Darrylem (první díl kde Cole hrál)
Jejich taková prví komunikace je před univerzitou,kde Phoebe studuje.Cole k ní nečekaně přišel a ona ho skoro kopla ,to je z reflexu.Coel se jí zeptal jestli neví víc o případu(další vrah co zabíjí nevinné).Phoebe mu nic neřekne ,a proto jí Cole dá své číslo.
Cole Phoebe ,když ho chtěla z reflexu kopnout.
Dál mezi nimi nevznikl větší kontakt až jednou ,když se sestry dostanou do minulosti a tam si nechá Phoebe od nějakého muže udělat věštbu (první písmeno její pravé lásky),kde se nachází shodou okolností i cole a vše sleduje.Vyjde jí C a Phoebe jako první napadne Cole.No vlastně jak všichni víme tak Cole se v Phoebině životě neobjeví jen tak .Cole je vlastně démon Balthazar a jako každý démon se snaží zabít čarodějky.
Cole jako Balthazar.
A tenhle démon tedy Cole se chce k čarodějkám dostat přes Phoebe .Když se už Phoebe se sestrami vrátí domů tak odchází na večírek. Na večírku v P3 se obejví i Cole převlečený za anděla ,a tak pokračuje ve svém plánu.Jenže Cole se do Phoebe ani neví jak zamiluje a ona do něho.Balthazar na ně už několikrát zaútočil ,ale ještě se nedozvěděli ,že je to právě Cole.Jednou ovšem vymyslel plán .démon Andras měl čarodějky nakazit zlobou a to se mu taky povedlo čarodějky proti sobě použily svou moc a tak se jim ztratili schopnosti.Phoebe se šla vypalkat ke Colovi.Cole má nadosah poražení čarodějek, protože drží nad Phoebe dýku ,ale nedokáže to prostě se do ni zamiloval a nemůže s tím nic dělat.Jednoho dne když příjde zabít čarodějky jako Balthazar se jim povede uskutečnit svůj plán a odříznou mu společně kus jeho masa.Balthazar radši uteče pryč.Ale jak už víme Balthazar a Cole jsou jedna a tatáž osoba ,takže je cole zraněn také.Phoebe jde hledat Cola do jeho bytu ,protože nepřišel do práce.Tam ho najde v hrozném stavu.
Cole je zraněn ,protože Balthazarovi sestry musel uříznout kousek masa na přípravu lektvaru.
Zavolá tedy Lea aby ho zachránil .Leo ho uzdraví ,ale nemůže uzdravit jeho démonickou část.A tak se Phoebe dozvídá,že právě Cole je Balthazar.Phoebe ovšem odmítá uvěřit něčem utakovému.Mezitím už sestry vtrhnou do Colova bytu.A tak se Cole zmnění v Balthazara a přenese se s Phoebe na hřbitov.Phoebe si myslí ,že ji Cole zradil ,ale on jí vysvětluje ,že ji miluje zezačátku ji chtěl zabít ,ale ted to nedokáže. V tom na ně zaútočí lovec,chce zabít Cola a Phoebe se ho snaží ochránit .Lovec je ovšem silnější než Phoebe a skoro ji zabije .Cole ho nakonec zničí .Tak mu Phoebe uvěří,že ji opravdu milujue.Ale sestry už Phoebe našly a jdou zabít Cola.Phoebe se s ním musí rozloučit jinak by ho sestry zabili,ale ona tohle nedopustí.Rozloučí se sním a řeknu mu at zmizí někam pryč .
Phoebe se loučí s Colem .
Cole tedy zmizí.Phoebe vezme jeho košili a pokape jí jeho krví ,pak vezme lektvar ,který má celou dobu s sebou a hodí ho na košili.Ta exploduje.Sestry si tedy myslí ,že Balthazara porazily,ale jenom Phoebe a Cole vědí pravdu.Phoebe miluje Cola a ted trpí,když se s ním nemůže vídat.Cole se po nějakém čase rozhodne ,že se k Phoebe vrátí a bude s ní konat dobro.a jednoho dne se před Phoebe zjeví.Cole tedy pomáhá Phoebe .To jsou zrovna sestry zmněněné ve zlé a Prue je unešená.Cole jí tedy pomáhá najít Prue.A nakonci když se vše vyřeší Phoebe jde za Colem poděkuje mu a odejde.Nakonec prozradí i sestrám ,že Cole žije .Piper to nijak nevadí ale Prue jo,nenávidí Cola .Jednou když je Phoebe zraněná musí se jí někdo vydat zachránit.Půjde tedy Cole s Prue.Cole s Phoebe jí tedy zachrání a vrátí se zpět .Phoebe po tomhle s Colem udobří a začne s ním zase chodit i přes nesouhlas Prue.Takže .Uplyne čas a Phoebe s Colem spolu spokojeně žijí ,ale zvrtne se to po Colovi jdou totiž démoni a jeden démon jménem Raynor Cola pomocí kouzla přinutí zabít čarodějku a když to Phoebe uvidí nechce už Cola ani vidět.
Cole je zmanipulován a krade čarodějce amulet.
Cole jí vysvětlí ,že na něj použili kouzlo,nejdřív mu nevěří ,ale nakonec se s nim usmíří a zase spolu začnou chodit.Budou teď konečně šťastni ?Jednou požádá Cole Phoebe o ruku ,ta mu však neodpoví ,chce si to nechat projít hlavou.Phoebe neví co má dělat přijde jí moc brzo na svatbu.A do toho všeho přijde ještě jedna žena zabít Cola(Balthazar zabil jejího snoubence).Hodí na něj lektvar a tím zabije Balthazara.Cole ale přežije ,Phoebe je šťastná .Konečně můžou být spolu .Zdroj chce konečně skončit s čarodějkami ,a tak když ztratí kvůli démonům schopnosti jde se Cole zeptat věštkyně jak se můžou zachránit .Věštkyně mu sdělí,že jediný způsob jak zdroje zastavit je ten ,že se Cole stane opět démonem.Tak se také stane Cole čarodějky zachrání a ony konečně zabijí zdroje.Cole jde odevzdat schopnosti ,ale netuší ,že se ze něho stává nový zdroj.Phoebe stále přemýšlí jestli si Cola vezme a nakonec se rozhodne že ano.Věštkyně radí Colovi ať přijme nový osud ,ale ten Phoebe miluje a chce zůstat s ní. Phoebe nakonec řekne Colovi ,že si ho vezme a Cole je šťastný .Phoebe ovšem vůbec netuší ,že Coel je zdroj.Chystá se svatba.Cole se už smířil se svým osudem a dělá teď všechno co mu řekne věštkyně Věštkyně mu poradí ,že by mněl tuhle svatbu překazit a uspořádat takzvanou temnou svatbu ,protože při normální svatbě až Phoebe bude těhotná bude čekat dobré miminko a když se vezmou při temné svatbě narodí se Phoebe démonické dítě.Má to ovšem jeden háček ta temná svatba se musí konat v noci na hřbitově oddávat je musí démon a ženich při ní musí pít krev nevěsty.Takže Cole teď dělá všechno aby se svatba nekonala.Phoebe je šťastná ,ale když uvidí svoje šaty větší o několik čísel ,natře se krémem ,který jí udělá na obličeji pupínky a nakonec když chtějí sestry kouzlem nechat pupínky zmizet a místo toho zmizí celá Phoebe je z toho nešťastná.Za tohle všechno může Cole .Ale čarodějky to vyřeší ,přenesou neviditelnost na Paige a koná se konečně obřad.
Svatba na první pokus(zkazil ji Cole).
Ale poslední kapka je když sestry musí zabít jednoho démona.Phoebe ruší svatbu .Cole přeměněný za věštkyni řekne čarodějkám ,že Cole leží v mauzoleu .Coel se tam rychle přenese.Když přijdou sestry do mauzolea je tam už připravená kaple .Coel navrhne Phoebe ať vůbec nečekají a vezmou se hned.Phoebe souhlasí a tak se pomalu začne naplňovat temná svatba .Berou se na hřbitově večer ,oddává je démon a nakonec když se Phoebe píchne do prstu o růži Cole jí slízne z prstu krev .Phoebe je sice neví o tom co tímhle způsobila. Cole snaží chovat jako dobrý švagr a manžel.Zaplatí Piper a Leovi dovolenou na Havaji ,sobě a Phoebe líbánky,pořídí nové auto a sežene si dobrou práci.Phoebe se sním ještě přestěhuje do nového bytu.Věštkyně poradí Colovi že teď je pravý čas na počet í démonického dítěte a tak udělá lektvar ,který je imunní proti jakékoliv antikoncepci a smíchá ho s čokoládou.Phoebe si kousek vezme .Paige se taky dozví ,že Coel je démon a snaží se to říct Phoebe ta jí ale nevěří a je na ni ještě naštvaná.Nakonec se Phoebe dozví ,že je těhotná když to řekne Colovi je strašně Šťastný.Jenže nadešla korunovace zdroje tedy Cola.Mocný mág se tom snaží zachránit a proto ukraden s pomocí čarodějek Grimoire -knihu zla.Cole se ovšem přenese k mágovi ,ale nic mu neudělá miluje Phoebe tolik že je ochotný se vzdát svých schopností,dohodnou se spolu ,že mág vezme Colovi schopnosti.
Rituál odebrání Colových schopností,nakonec ho překazila Phoebe.
Připravují se na rituál.Phoebe zjistí že její dítě má démonické schopnosti ,protože když chce zachránit Paige před démonem vyšlehne jí z ruky plamen .Věštkyně to tak nechce nechat a přenese se k Phoebe aby jí řekla o tom odebrání Colovích schopností .Nakuká jí že ho chce mág zabít a to Phoebe nepřipustí přenesou se tedy k nim když už Cole má skoro své schopnost i pryč ,Phoebe mága zabije.Phoebe slíbí Colovi že při něm bude stát vždycky třeba jako královna podsvětí .A ta k se Cole s Phoebe odeberou na korunovaci společně.Phoebe dostává od věštkyně dva lektvary které má vypít aby byla zlá .Jeden vypije Potom má předtuchu o zabíjená nevinného a tak se přenáší za sestrami .Piper na ní chce hodit jeden lektvar ale ten Phoebe rozbije a řekne jim o tom nevinném .
Phoebe ničí lektvar ,na to aby byla zase dobrá.
Přenese se tam a Phoebe poručí tom u démonovi ať ho nech á být a démon poslechne .
Phoebe i přes to že je královna podsvětí se přenese se sestrami do místa kde má démon zabít nevinného a pomůže jim ho zachránit.
Když se vrátí domů napíšedopisienou jeden patří sestrám a jeden Colovi chce se ještě rozhodnout který využije.Sestry se mezitím rozhodnou Cola zabít .Cole chce Phoebe vnutit druhý lektvar na to aby byla zlá.Phoebe ho ale běží vyplivnout na záchod a tam se zamkne.Sestry se mezitím se přenesou ke Colovi sestry a dají kolem něj kristali.Jen poslední ne ,protože je Cole zraní.Phoebe slyší volání sester o pomoc ale neví co má dělat miluje Cola nechce ho ztratit,ale ani o setry nechce přijít .Pro Phoebe nastává asi to nejtěžší rozhodování v životě.Konečně vyjde vezme krystal do ruky a začne se líbat s Colem ,ale pak s velkým pláčem přiloží krystal a začne se sestrami odříkávat kouzlo.
Phoebe s velkým pláčem odříkává spolu se setrami kouzlo na zničená Cola.
Cole ji prosí ,ale vidí že stím nic neudělá a tak řekne Phoebe naposled miluji tě .
Cole říká Phoebe naposled že ji miluje ,ještě než ho zničí.
Je zničen.Phoebe strašně brečí je z toho zničená. Takže je konec jejich lásky tohle bylo pro Phoebe velice těžké období je jí ted strašně ona musela zbít svojí velikou lásku.Když jednoho dne jdou setry do bytu Cola najdou tam dopis pro Phoebe od Cola ,který jí předají až po té co se dostanou z klece kam je uvěznila věštkyně a kde vzala Phoebe také její dítě.Když ho Phoebe si ho přečte v tom dopise se Cole s Phoebe loučí a píše jí tam také jak moc ji miluje a vždy milovat bude.Phoebe usne a slyš ítiché Colovo volání o pomoc.Phoebe se tedy rozhodne Colovi pomoc přenese se za ním do Wastelandu -to je místo pro všechny padlé démony-Přivede ho odtamtud zpět .
Phoebe jde zavhránit cola z Wastelandu.
Ale řeknu mu že už spolu nemůžou být ,osud si prostě přál aby se rozdělili a tak odchází .Cole chce ale stůj co stůj bojovat o lásku Phoebe.Jednou za čarodějkami přijde Anděl Osudu a dá jim nabídku života bez magie.Dá jim čas na rozmyšlenou a ony si to můžou i vyzkoušet.Protože Jackman lovec čarodějek uvězní někde Selenu čarodějku a čarodějky se zan ím přenesou ovšem on ztrhne Seleně amulet a čarodějky tedy nemůžou použít svou moc.Phoebe tedy použije na Jackmana bojové umění ale on vytáhne zbran a chec s ní zabít Phoebe.V to se tam ovšem objeví Cole a přehodí Phoebe s Jackmanem a Jackman tedy umírá.Cole řekne Phoebe že ji nenechá umřít a bude ji milovat navždy.Sestry se nakonec rozhodnou pro život s magií.Jednou se z Phoebe stane mořská pana a když ji nakonec Cole změní zpět v normální Phoebe řeknu mu že ho bude navždy milovat ale spolu být nemůžou.Phoebe podepíše rozvodové papíry.Cole se pak velice snaží získat si Phoebe zpět ale ta už se rozhodla .Cole jednou ovšem zajde hodně daleko aby měl svou milovanou Phoebe změní pomocí mocí avatarů realitu ,Ale ta není tak jak si ji představoval i když jsou manželé Phoebe ho nemiluje a nvíc tam Balthazar ještě existuje a musí být zabit.I když se Cole snaží aby ho Phoebe milovala už to nedokáže a navíc se tam Cole pokusí zabít sestry a tak ho chtějí zabít ale Phoebe mu to chce dokázat sama chce mu tím dokázat že ho už nemiluje a tak ho zabije .Cole je poražen ve všech realitách.A ted už je s Colem nadobro konec .Dopadlo to špatně Phoebe si představovala velkou lásku a Cole taky ale nakonec ho sama zabila .I když ho Phoebe sama zabila vždycky ho bude mit ve svém srdci nikdy na něj nezapomene………………….THE END
Takže Cole navždy sbohem.

Piper a Leo-jejich láska odzačátku až dokonce.

28. října 2006 v 16:13 | Piper21 |  Piper a Leo.
Vzpomenete si na díl kde se poprvé poznali Piper a Leo?Myslím si že jo ,ale jestli náhodou ne tak si tady můžete aspon trochu oživit pamět .Bylo to na konci třetího dílu 1.série.Leo přišel do domu čarodějek jako údržbář.
Údržbář Leo.
Když ho Phoebe s Piper viděly ihned se do něj zakoukaly.Ovšem Piper ho jak sama říká "viděla první" a nad Phoebe vyhrála .Jednou Prue vysloví kouzlo pravdy ,které ovšem působí i na sestry .Piper toho kouzla využije tak ,že se zeptá Lea co si oní myslí .Leo jí řekne že se mu líbí,a tak se Piper s Leem prvně políbí.Ovšem když kouzlo vyprchá tak nikdo si z toho dne nepamatuje nic až na sestry.
První polibek Piper a Lea.
Leo s Piper se do sebe zamilují,ale Leo ví že tenhle vztah není možný a to se jednoho dne dozví Phoebe.Leo pomocí svých světlonošských schopností opravuje lustr ve vzduchu a Phoebe ho přistihne
Leo je světlonoš.
.Nejprve si myslí že je to démon,ale Leo jí všechno vysvětlí .Řekne jí také že vztah čarodějky a světlonoše je zakázaný,a proto musí odejít,ale neví jak to vysvětlit Piper .Leo poprosí Phoebe ,aby to Piper ani Prue neřikala .Phoebe tak udělá ,ale jednou když je Piper smutná ,že za ní Leo nechodí všechno vyžvaní .Piper s Prue tomuhle ovšem odmítají věřit.Jenže osud si přál aby Piper věděla vše o Leovi ,a tak byl Leo postřelen smrtelným šípem světlokaze.
Leo je postřelen světlokazem.
Piper najde Lea na půdě a konečně se vše dozvídá o Leovi.Leo umírá.Piper se Lea snaží zacharánit ,a tak vysloví kouzlo na prohození schopností.Neumí ovšem zacházet s Leovými schopnostmi ,a tak Leo umírá v Pipeřiných rukou.V tento okamžik se Piper poprvé veřejně přizná ,že Leo miluje a v tu chvíli se jí v rukou objeví zázračné světlo a zachrání ho.Vypadá to že jim osud nepřeje .Vedle jejich domu se toiž přistěhuje nový soused Dan Gordon.
Dan Gordon.
Mezi ním a Piper se k Leově nelibosti začne tvořit milostný vztah.Piper chvíli chodí s Danem,ale nakonec se rozhodne znova pro Lea a s Danem se rozejde .Piper požádá Lea aby ji vzal nahoru ke starším.
Piper jde s Leem nahoru.
Tam oba dva stráví asi měsíc a když se vrátí nejsou ani jeden moc nadšený jejich vztah jim totiž starší nedovolí.
Leo s Piper se vrací od starších a ti jim nechtějí dovolit jejich vztah.

Leo příjde na jedinný způsob jak být spolu-svatba.Utajená svatba.Leo požádá Piper o ruku .
Jedinný způsob jak se zbavit starších -utajená svatba.
Když nakonec Piper svolí ke svatbě,tak právě v ten krásný den když se mají brát Lea násilím odvedou od oltáře.Piper se z toho zhroutí.Také se po delším čase začne bát ,že už se Leo nevrátí.Piper nejdřív prosí starší o svolení jenže nakonec pochopí ,že s tim nic neudělá a smíří se s tím.A tím prokáže velkou odvahu starším a Leo je vrácen zpět na zem.Chystá se svatba (už druhý pokus).
Svatba na podruhé.
Začíná svatební den.(ráno).
Vše nasvědčuje tomu ,že to už konečně vyjde,jenže zazvoní zvonek a do domu vjede přítel Prue a zničí všechnu svatební výzdobu.Prue ho spatří astrálně se projeví do jiné Prue a zmizí.Takže jim tozae nevyšlo.Piper je zničená a odchází do klubu -chce bát sama.Až ankonec se Prue podaří přimět vrátit zpět a Patty s Victorem obměkčí Piper a ta se vrátí zpět do domu svatba se tedy koná potřetí a jak se říká do třetice všeho dobrého ted už to vyjde.Piper a Leo jsou štastní.)
Ted už se jim to povede.
Konečně manželé.
Po dlouhé době co spolu Piper a Leo žijí se jich zeptá Paige proč nechtějí miminko.Leo by miminko chtěl ,ael Piper neví jak by se o něj dokázali postarat.Paige jim tedy pořídí zkušební miminko z nemocnice.
Zkušební miminko.
Když ale nekonec miminko shoří kvůli démonovi tak je Piper přesvědčená ,že na to ted není správná doba.Jednou se Piper s Leem rozhodnou ,že když se budou o miminko všichni starat tak by ho přece jen mohli mít.Piper čeká kdy už to vyjde ,ale pořád nic stále neni těhotná.Je z toho neštástná .V tu dobu zjistí Phoebe o svém těhotenství a Piper je z toho ještě víc neštastná.Proč právě ona nemůže mít dítě.Po události zabití zdroje přijde k čarodějkám Anděl Osudu.Nabídne jim život bez démonů,prostě normální život.Piper a Phoebe s tim souhlasí ale Paige ne.Anděl Osudu jim dá čas na rozmyšlenou a čarodějky se nakonec rozhodnou ,že chtějí žít život s magií.Anděl Osudu tedy odchází ale ještě než odejde sdělí něco Piper něco velmi důležitého.Piper se od něj dozví ,že je konečně těhotná.
Piper se dozvídá od Anděla Osudu ,že je konečně těhotná.
Těhotenství probíhá skvěle,ale v jeden den právě ten když čarodějky,světlonoši a zaklínačí ztratí svou moc Piper omdlí.(V nemocnici)Piper se nesmí tolik stresovat mohl by z toho totiž vést předčasný porod.
Piper omdlí a leží na pár hodin v nemocnici.
Piper poslechne odpočívá v posteli kde s ní je nová manželka Victora.
Victorova nová manželka.
Nikdo však neví ,že právě ona je démonka ,která má za úkol Pipeřino dítě (tedy Wyatta) hned po narození unést.Bodne Victora(nakonec neumře) a uvězní Piper nahoře ještě s jedním zaklínačem(chce zabít Piper)
Zaklínač,který hrozil zabitím Piper.
.Phoebe s Paige použíjí dar od starších (jednorožcovi rohy)k poražení Victorovi manželky a zaklínače.
Dar od starších (jednorožec).
A nastává porod.Piper se narodí s překvapením každého krásný a rotomilý chlapeček.Wyatt Matthew Halliwell
Narození Wyatta
I když musí všichni hlídat malého Wyatta přesto žijí spokojený život.Ale osud jim dvoum zase nepřál a když jsou nahoře tytány vyvraždění starší musí Leo přijmout úkol být starší Piper je z toho zničená a reaguje na to jinak než by měla protože je stále bohyní kterou jí a Paige s Phoebe udělal Leo,a jelikož je bohyní přírody tak se přenese nad město a sešle na něj pořádnou bouři .
Piper zničená tou zprávou sešle na město bouři.
Pak se přenese za Leem ,promluví si spolu a stává se z ní zase normální čarodějka.
Leo se stává starším.
.Ale nemůže se vyrovnat s tím,že ji Leo musí opustit ,a tak na ní leo použije kouzlo.Piper je k nepoznání .Doma společně oslavují Leovo povíšení a Piper se jim zdá divná.V tom samém díle se obejvuje ještě někdo kdo je hodně důležitý-Chris Perry .
Chris Perry-druhorozený sy Piper a Lea.
Řekne jim ,že přišel z budoucnosti aby jim pomohl s bojem proti titánům.Ale proč o téhle osobě vlastně mluvit přece nemá nic společného se vztahem Piper a Lea.A to právě není pravda má a hodně Chris je totiž druhý syn Piper a Lea.Tohle se dozví nejprve Phoebe s Paige.Chris je požádá o pomoc musí nějak zblížit Piper a Lea ,aby se mohl narodit.To je však hodně těžké .Piper a Leo spolu ted moc ve styku nejsou ,a tak bude hodně těžké dát je dohromady.Chris tedy vymyslí plán lektvar lásky.Sestry zatím nesouhlasí.Po leovi jde ovšem světlokaz.Všichni se tedy přenesou do místa ,kde pozabíjí spoustu světlokazů ,ale když Piper vybouchne toho posledního
Piper s Leem na místě odkud se přenesou do jiné sféry.
dostane se společně s Leem do jiné sféry .Na to místě není nikdo(tato sféra slouží k usnadnění duší odchod ze světa-je to sféra duchů) až na světlokaze,který se snaží zabít Lea.Piper s Leem běží domů kde ovšem nikdo (jako v celé té sféře)neni.Tam je také Leo postřelen.Chris je zničený začíná mizet a jestli se Piper s Leem rychle nezblíží (tak aby se Chris narodil )zmizí navždy.Po tom co je Leo postřelený se mezi nimi (Piper a Leem)vytvoří konverzace,která nakonec dojde k početí Chrise.Chris je štástný vrátil se takže ví co se mezi nimi stalo.Phoebe s Paige nakomec vrátí Piper a Lea zpět a sdělí Piper ,že ví o všem co se stalo mezi ní a Leem.Piper je zaražená .Phoebe s Paige jí konečně řeknou o tom kdo vlastně Chris je.Piper se tedy dozvídá vše o Chrisovi a o to m,že je znova těhotná.Leo se musí věnovat práci staršího na plný úazek,a tak se přenese nahoru a nedozví se o Pipeřině těhotenství.Jedno ukdyž je Chris nakažený se Leo dozví ,že je to jeho syn.Chris ho chce zabít ,ale né jen když je nakažený,ale také když už je normální Chris.Když je Piper už v 8.měsíci těhotenství odeborá se do magické školy ,aby měla víc bezpečí ,protože démoni chtějí obrátit Wyatta ke zlu .Leo je tam také s ní.Jenže to že má v magické škole Piper bezpečí není vůbec pravda.Nikoho by totiž nenapadlo že právě Gideon starší chce obrátit Wyatta ke zlu.Takže na tom místě nemá Piper také žádné bezpečí to ovšem nikdo neví.A nastává ten den.Pipeřin druhý porod.Piper je převezena do nemocnice,¨kde jí ovšem také zasáhne ten"dobrý svět"a chová sestejně jako všichni ostatní(z normálního světa se najednou stane dobrý svět ,kde se každá drobnost trestá).Chris se konečně dostal z vězení ,ale v tomhle dobrém světě to tak nenechají být příjdou ho zabít .To už je Gideon na půdě a chce vykonat obřad k obrácení Wyatta ke zlu,chris ho ovšem zastaví a Gideon do něj zapíchne nůž ,Chrise už nikdo nemůže zachránit.Gideon si odnese Wyatta do podsvětí ,aby mohl vykonat obřad.Takže policisté už nemusí Chrise zastřelit.V tom příjde Leo a Paige mu všechno řekne.Leo se snaží zachránit Chrise,ale nejde .Leo je z toho zničený .Chris umře a Leo se rozhodne najít Gideona a zabít ho.To se také stane,Leo zabije gideona a přenese se k Piper do nemocnice.Dotoři řeknou Paige s Phoebe ,že nic nemůžou udělat,najednou se ale svět změní zase do normálního(to proto že Leo zabije Gideona).A doktoři ihned změní svůj názor a chtějí udělat vše pro to aby Piper s miminkem zachránili.Po nějaké době příjdou se zprávou že se všechno povedlo,přinesou ukázat krásné miminko-malého Chrise.Leo jde s miminkem za Piper a jsou za štastní ,že mají Wyatta i Chrise zpátky.Tohle byl taky velký zlom v jejich životě.Mueli chránit Wyatta a také Chrise.A navíc po tomhle se Leo zmněnil nikomu nevěří a chce za každou cenu zabít Barbase.V tomhle období se Leo věnuje dětem a má čas i na Piper ovšem nejvíc se věnuje zabíjení démonů.Jednou se situace uklidní ale když zemře Piper s Phoebe musí je zachránit ,a tak přijme novou moc a stává se také avatarem(aby je mohl oživit) .
Leo se stává pro záchranu Piper a Phoebe avatarem
Piper to ale neví.Když se to Piper dozví není z toho zrovna nadšená i když ji Leo přesvědčí ,že avataři nejsou zlí.Leo je ale pořád starším.navíc čeká je další životní zkouška.Leo dostane trest od starších a ty mu vymažou pamět a odvezou ho pryč.Ted se Leo musí rozhodnout jestli pujde za hlasem svého srdce (tedy za Piper) nebo za dobrem (za strašími).Nakonec to dopadne tak ,že jejich láska přemůže všechno a Leo skočí z mostu a stává se smrtelníkem.
Leo se stvává smrtelníkem.
Takže ted už konečně může žít Piper s Leem normální život.Můžou být konečně spolu.Osud je k nim ovšem krutý .Piper se totiž před zraky obejví Anděl Smrti a jde si pro někoho z jejích blízkých.Piper zjistí ,že si jde pro Lea,to ovšem Piper nechce dopustit požádá o pomoc Avatary ti ji nepomůžou.Piper je z toho zničená proč zrovna když už můžou být štastní se jim musí stát něco takového .Nakonec Anděl Osudu řekne Piper o jedinné možnosti .Nechat zmrazit Lea dokud nevyhrají závěrečnou bitvu.Když ji vyharjí pak ho vrátí zpět.Nastává ted to nejhorší musí se spolu na nějakou dobu rozloučit.
Piper s Leem se loučí.
Dají si sbohem a Leo je zmražen.
Leo je zmražen do doby dokud sestry nevyhrají závěrečnou bitvu.
Piper je z toho úplně zničená .Ale ted jako nikdy musí vyhrát závěrečnou bitvu.Sestry bitvu vyhrají ale Paige s Phoebe umírají Piper je tedy musí zachránit.Anděl Osudu musí vykonat co slíbil a Lea vrátí.Piper je štastná i neštastná to proto že jí zemřely sestry.Společně s Leem se vrátí do minulosti a zabrání té bitvě ale v tom případě příjde znova Anděl Osudu a vezme si Lea.Bitvu nakonec čarodějky bitvu vyhrajý a je konec..........znova příjde Anděl Osudu a Lea vrátí
Konečně spolu.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
.....Ted je konec Piper s Leem se políbí a ted už jim nic nebrání v cestě.Narodí se jim další holčička Melinda a navíc Piper si splní svůj sen založí si vlastní restauraci a Leo bude pracovat jako učitel v magické škole........................................ Vidíme že jejich láska vždy všechno přemohla i ty nejtěžší životní zkoušky ,láska překonala i smrt a že jim osud dal hodně těžká období , ale oni to dokázali .Prokázali velkou odvahu a toho si musíme cenit. .............................A PROTO ŽILI ŠTASTNĚ AŽ DO SMRTI.........................................................THE END.


Český překlad.

26. října 2006 v 18:24 | Piper21 |  Úvodní písen
Jsem syn
A dědic
jsem trestně stíhaný
Jsem syn a dědic
To není nic zvláštního
Zavřeš svou pusu
Jak můžeš říct
Přijdu o věci špatnou cestou
Jsem člověk a potřebuji být
milován jako každý
Jsem syn
A dědic
jsem trestně stíhaný
Jsem syn a dědic
To není nic zvláštního
Zavřeš svou pusu
Jak můžeš říct
Přijdu o věci špatnou cestou
I Jsem člověk a potřebuji být
milován jako každý
Tady je klub, jestli tam půjdeš ráda
Můžeš mě seznámit s někým
kdo by tě miloval,
Tak jdeš a zůstáváš na svých
Opouštíš své,
Jdeš domů a brečíš
Chceš zemřít
Když říkalas to se teď stalo,
Dobře, když jsi to přesně věděla
Vidíš čekal jsem už dlouho,
a všechny moje naděje už odešly
Zavřeš svou pusu, jak můžeš říct,
přijdeš o všechno špatnou cestou,
Jsem člověk a potřebuji být
milován, jako každý.

Důležitá místa v čarodějkách.

26. října 2006 v 17:53 | Piper21 |  Důležitá místa
Dům Halliwellů-
1.-8.série
Tento dům je to nejdůležitější místo v seriálu .Sestry zde žijí,ale také tento dům stojí na důležitém spirituálním zdroji(neutrálním)a díky tomu je právě tam jejich magie nejsilnější.
Klub P3-
2.-8.série
Tenhle klub Piper založila po té co odešla z Quake.
Policejní stanice-
1.-8.série
Místo kde se čarodějky dozvídají o tom co napáchalo zlo od Darryla,andyho a v 8.série od Henryho.Čarodějky měli dokonce trable s policií ,jelikož jsou vždy když se něco stane na tom místě.
Buckland-Aukční sín-
1.-2.série
Zde pracovala Prue.Prodávají se tu starožitně a cenné věci.
Quake-
1.série
Pracovala zde Piper,ale nakonec tuto práci opustila a založila si vlastní klub.
SB Social Servis-Sociální služby-
4.-5.série
Nejdříve zde pracovala Paige jako sociální pracovnice,ale nakonec se rozhodla odejít a pomáhat lidem jako čarodějka.
Mausoleum-
3.série
Na tomhle místě se scházela Phoebe s Colem ,když vyšlo na jevo že je démon.
Podsvětí-
3.-8.série
Sídlí zde všichno zlo (démoni,zaklínači)a hlavně zdroj všeho zla.
Bay Mirror-
4.-8.série
Místo kde si Phoebe našla stálou práci.Redakce časopisu -Phoebe má zde svojí vlastní rubriku "Ptejte se Phoebe"
( Někde vysoko nad námi.)-
3.-5.série
Sídlí zde všichni starší .Světlonoši si k nim chodí pro rady,protože se starají o svoje svěřence.
Magická škola-
6.-8.série
V téhle škole se učí děti ,které jsou nadané magií.Když Gideon zemřel měla se škola zavírat ,ale Paige to nepřipustila a byal chvíli ředitelkou školy.Nakonec to přenechala Leovi.
Most Golden Gate-
6.-8.série
Na tomhle místě se leo schází se staršími nebo jinými světlonoši(Paige,Chris).Je tu klid ,a proto tu může v klidu meditovat a sledovat dění na mostu.
Byt Billie -
8.série
Zde bydlí Billie .Na koleji,kde studuje.
Byt Dexe-
Byt a ateliéer Dexe,přítele a na krátkou dobu manžela Phoebe.Zde se s Phoebe kvůli magii rozešel.
Byt Kylea Brodyho-
7.série
Zde Kyle žil než umřel.
Byt Cola-
4.-5.série
Byt Cola.Žil zde i s Phoebe když se vzali.Nakonec (tedy po rozvodu)zde Cole bydlel opět sám.
Byt Victora Bennetta-
7.-8.série
Bydlí tu otec Prue,Piper a Phoebe-Victor.
Kostel-
3.-4.série
Zde byl pohřeb Prue.
Kostel 2-
4.série
Na toto místo byla odložena Paige.
Byt Phoebe-
8.série
Sem se po dlouhém rozhodování nastěhovala Phoebe.Zde má aspon trochu soukromí a klidu od magie a všech věcí okolo.

Rozvrhy se všemi.

26. října 2006 v 13:00 | Piper21 |  Rozvrhy
všechny tři
Chris.
Cole.
img485/1741/ocole1nc.png
Leo
Billie.