Další páry .

31. října 2006 v 22:26 | Piper21 |  Páry
Paige
Její milostný život.Paige prodělala hodně vztahů,ale většinou nedopadli moc dobře.První o kom bych se měla zmínit je Shane.
Shane a Paige.
I když se měli moc rádi ,Shane se stal obětí jejich čarodějného života.A když byla Paige sestrami nalezana a dozvěděla se o svých shopnostech,zdroj vleze do těla Shana.Zdroj(tedy Shane)se pak Paige snaží (když si má vybrat jakou cestu zvolí)zmanipulovat aby se dala na stranu zla.To se mu nakonec nepovede a zdroj ze Shana zmizí ,ale Paige se sním rozejde.Dalším mužem v jejím životě byl Glen .
Paige a Glen.
Glen byl Paigin přítel i z dětství.A jednou se Paige ozval ,že je ve městě.Paige za ním ihned běžela myslela si ,že spolu budou znovu chodit jenže omyl.Glen jí poute pozval na svatbu s Jessicou,jeho novou přítelkyní.Paige se setarmi byly zrovna ovládle démonem ,at ak Paige Jessicu přenesla do podsvětí a ze sebe udělala právě Jessicu a skoro si Glena vzala(nakonec to zastavil Leo).Glen byl za tohle pořádně naštvaný i když se jemu a Jessice omluvila.Takže Paige nevyšel další vztah.Měla samozřejmě víc mužů ,ale to byly krátké vztahy.Další do koho se Paige zamilovala byl Richard.Vypadalo to že tenhle kluk bude ten pravý ,protože pocházel z čarodějné rodiny stejně jako Paige-Richard.
Paige a Richard.
Ale Richard začne používat magii tak hodně že tím několikrát udělá potíže sestrám ,a tak je s jejich vztahem konec.Paige tedy prožívá další zklamání v jejím životě.Delší dobu ted s nikím chodit nebude až jednou potká muže jménem Kyle Brody.
Paige a Kyle.
Obrazek
Kyle Brody.
Další,ale už velká láska Paige .Jenže Kyle jde po avatarech.Ale jek už víme se stal avatarem ,a tak ho chtěl Kyle zabít.A když se Kylemu nepodaří zabít Lea,jde po jiných avatarech.Kyle miluje Paige,ael jeho posedlost ho nakonec zabije.Kyle umírá a Paige je zničená.Kyle se stane světlonošem a jde se s Paige naposled rozloučit.Kyle zmizí pryč.Paige ztratila další velkou lásku copak nemá rodina Halliwellů nárok na stěstí.Bude ted Paige navždy sama nebo se najde někdo další kdo jí dá rodinu a hlavně lásku?Na tohle můžu odpovědět ano potká muže ,který konečně bude tím pravým-Henry Mitchell.
Henry Mitchell.
Paige se seznámí s Henrym v osmém díle 8.série.Seznámí se sní když zrovna zatíká jejího nevynného.Jejich vztah se dále vyvíjí.Začnou spolu flirtovat ,ale stále se nechtějí rozhoupat k tomu správnémo kroku.Henry se najedno uzačne Paige oddalovat .Přestane se sní stýkat.Paige to nechápe až jednou jí Henry vysvětlí ,že se bojí zařína tnový vztah.Jednou je však Henry poraněn a Paige ho vyléčí.
Henry je poraněn a Paigo ho vyléči jenže Paige vlastbé léčit neumí ,jakto že tedy Henryho vyléčila je to pro to že ho miluje?
Ale Paige se dozví jednu věc ,že umí léčit jen ty ke kterým má určito ucitovou vazbu takže miluje Paige Henryho.A jeich vztah se začíná vyvíjet dobře ,a tak jdou na společnou večři .Paige řekne Hanrymu konečně ,že je čarodějky a Henry to příjme.Tak spolu žijí štastně Paige je štastná,Henry je štatsný.A navíc Henyr jednoho dne požádá o ruku a Paige odpoví ,že ano.Chystá se tedy svatba .Paige je nervozní.Sestry jí pomáhají s přípravou svatby.i když se klem stne pár nepříjemností svatba nakonec vyjde.Paige je tedy provdaná za Henryho.
Paige si vezme Henryho.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
I kdy žse sní osud nemazlil ted jí dal příležitost být opravdu štasná a to se jí splnilo.Navíc Paige se do budoucna narodí jeden chlapeček a dvě dcery,bude žít s Henrym a bude se nadále věnovat boj is démoni a ochranování nevinných a budoucých světlonošů.Takže myslim že všichni jsme tohle Paige přáli aby byla štastná .Zaslouží si to...................takže at je navždy štatsná s Henrym..............................THE END.......A ŽILI ŠTASTNĚ AŽ DO SMRTI.
Phoebe
Po Colovi si phoebe myslela,že už asi žádnou lásku nezažije ale přesto se někdo objevi jmenoval se Jason Dean.
Phoebe a Jason.
Byl to její šéf v The Bay Mirror.I když se hodně milovali ,tak Jason nepřenesl přes srdce že je Phoebe čarodějka a rozešel se sní.
Phoebe a Jason.
Phoebe je zoufalá ,prožívá další zklamání v jeím životě.Vypadá to jako by neměla mit už nikdy štěstí.(a taky Leslie)Objeví se další láska Drake(kdysi byl démon),ale ta moc dlouho nevydrží protože Drake má málo času.
Drake další láska Phoebe.
Drake.
Obrazek
Draku musí zemřít.A tak nakonec když se loučí a jde do nebe dozvídáme se ,že byl nasazený Colem aby se do Phoebe zamiloval a Phoebe nepřestávala věřit v lásku.Phoebe je opět zklamaná a přestává už věřit v lásku.Ale osud Phoebe přivede další lásku.Když si všichni myslí že čarodějky zemřel iak oná se jejich pohřeb(oni to jenom předstírají)příjde na jejich pohřeb jeden neznámý muž-Dex Lawson a ten se přizná victorovi že Phoebe tajně miloval ,ale neodvážil se jí to říct.
Dex příjde truchlit na pohřeb sester(kvůli Phoebe)
Další láska Phoebe Dex Lawson.
Phoebe a Dex.
Nakonec když se sestry ukáži všem svým blízkým(nakonec budou sestry odhaleny pro všechny) začnou spolu chodit a Dex Phoebe požádá o ruku.A ona souhlasí ,koná se tedy svatba .
Svatba Phoebe a Dexe.
Obrázek
Jenže když Dex zjistí ,že Phoebe je ve skutečnosti čarodějky a ješte k tomu se vydává za někoho jiného,tak se s ní nadobro rozejde.Phoebe se po tomhle rozhodne dát si od mužů na nějaký čas odstup.Bude Phoebe konečně štastná potká toho pravého?Starší tedy pošlou Phoebe Cupida jménem Coop.
Cupid Coop.


Coop se snaží Phoebe najít opravdouvou lásku a tak se sní přenáší do minulosti a zeptá se jí na jednu otázku kdo byl její největší láska .Phoebe jednoznačně odpoví Cole.Coop Phoebe dohazuje muže ,ale Phoebe je odmítá .A stane se něco nepředvídatelného políbí se oni dva.Coop se do Phoebe zamiluje a ona do něho.A naknec se vezmou.
Phoebe si bere Coopa.
Obrázek
Phoebe je štastná splnil se jí sen a také se jí narodí tři krásné dcery.Phoebe bude nadále pracovat v The Bay Mirorr a přejmenuje svoji rubriku an "Jak najít lásku "cože se jí knečně povede.Phoebe si myslela že po Colovi už nikdy nebude opravdově milovat no a mýlila se,našla si pravou lásku a to je to hlavní.............................THE END................A ŽILI ŠTATSNĚ AŽ DO SMRTI.
Piper
Mimo Lea vlastně moc lásek nezažila .V druhé sérii ovšem chodila s Danem.
Piper a Dan.
Ale netrvalo to moc dlouho a vrátila se k Leovi.Dále chodilataké s Gregem ,také krátký vztah a měla několik schůzek v 6.sérii.Ze všech lásek totiž vždycky vyhrál leo.Taky dostala dárek na celý den-ideálního muže ten ovšem zmizel do 12:00.
David.
Prue
První láska Prue byl Andy.
Je to Pruiina dávná láska at ed se vrátil zpět .Prue si myslí že by jim to mohlo spolu vyjít,ael mýlí se.-Je to jednak kvůli Pruiiným schopnostem(to neche Andy přijmout)a ta ky kvůli tomu že umře.Jedno use totiž snaží zachránit čardoějky(což se jim povede)a sám umírá.Ještě se setkává naposled s Prue ,protože ta upadne do komatu.Přivede ji zpět a řekne jí at nechá věci být tak jak jsou.Prue se probouzí ale nevací čas zpět a to právě proto že si to Andy nepřál.Prue si vyčítá je ho smrt a když se koná jeho pohřeb je zoufalá.I když po Anydyho smrti ještě měla vztah s Jackem
Prue a Jack.
a později s Mitchem tu pravou lásku cítila jen k Andymu.Prue je ted delší dobu stále neštastná .A nakonec se j ístane něco strašného umírá.Takže u téhle jedinné osoby nemůžu napsat byli štastný až na věky ,protože to Prue už nikdy nemůže být.SBOHEM PRUE A ANDY.
Chris a Bianca.
Budoucí Chrisova láska
Obrázky mám z:
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Který se vám nejvíce líbil pár z čarodějek?

Piper a Leo. 40.5% (66)
Piper a Dan. 4.3% (7)
Phoebe a Cole. 16% (26)
Phoebe a Jason. 4.9% (8)
Phoebe a Dex. 0% (0)
Phoebe a Coop. 8.6% (14)
Paige a Glen. 1.2% (2)
Paige a Kyle. 1.8% (3)
Paige a Richard. 1.2% (2)
Paige a Henry. 6.1% (10)
Prue a Andy. 12.3% (20)
Prue a Jack. 3.1% (5)

Komentáře

1 Amtaila Amtaila | 26. prosince 2007 v 1:03 | Reagovat

nej je Chris a Bianka...

2 fmmtlqlbb fmmtlqlbb | E-mail | Web | 22. dubna 2009 v 3:30 | Reagovat

dFYWJl  <a href="http://hwxnoknqaomg.com/">hwxnoknqaomg</a>, [url=http://qihjpwoctkld.com/]qihjpwoctkld[/url], [link=http://sqsdjscyhacd.com/]sqsdjscyhacd[/link], http://mogdcsaxouir.com/

3 peeipoxbyy peeipoxbyy | E-mail | Web | 15. května 2009 v 17:33 | Reagovat

zPAtpN  <a href="http://luefdgtzrqgy.com/">luefdgtzrqgy</a>, [url=http://szzzigkdqizl.com/]szzzigkdqizl[/url], [link=http://sgyhidducygb.com/]sgyhidducygb[/link], http://theflaztovhj.com/

4 pwhqrp pwhqrp | E-mail | Web | 16. června 2009 v 13:53 | Reagovat

XUVN6r  <a href="http://kthzorunjrmc.com/">kthzorunjrmc</a>, [url=http://lokcoimyahal.com/]lokcoimyahal[/url], [link=http://dakirvizwqse.com/]dakirvizwqse[/link], http://iovmpqkgqmin.com/

5 Renesmee C.  Renesmee C. | Web | 19. října 2009 v 18:50 | Reagovat

[1]: Souhlas.....nejkrásnější :-*

6 Otázka! Otázka! | 10. února 2011 v 18:01 | Reagovat

Co myslíte, jak by to dopadlo kdyby se Dan smířil s tím že Piper je čarodějka.Jak by to asi dopadlo?!

7 personal loans personal loans | E-mail | Web | 21. února 2012 v 18:31 | Reagovat

I had got a desire to begin my own firm, nevertheless I did not have got enough amount of money to do it. Thank heaven my mate proposed to use the credit loans. Thence I took the car loan and made real my old dream.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama